17.02.2022
Продовження циклу гостьових лекцій із залученням професіоналів із виробництваЧитати повністю

Продовження циклу гостьових лекцій із залученням професіоналів із виробництва

17 лютого 2022 року продовжено цикл гостьових лекцій для студентів інженерно-технологічного факультету, серед яких і здобувачі початкового (короткого) циклу вищої освіти за спеціальністю 181 Харчові технології.

Вебінар «Як знайти формулу студентоцентрованої освіти?»Читати повністю

Вебінар «Як знайти формулу студентоцентрованої освіти?»

Викладачі кафедри харчових технологій долучилися до вебінару організованого Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти «Як знайти формулу студентоцентрованої освіти?»

Засідання робочої групи  з ОПП «Харчові технології»Читати повністю

Засідання робочої групи з ОПП «Харчові технології»

Відбулось чергове засідання робочої групи з освітньо-професійної програми «Харчові технології» початкового (короткий цикл) рівня вищої освіти (з підготовки здобувачів вищої освіти ОР "Молодший бакалавр") у середовищі Zoom.

21.01.2022
Успішне проходження курсу "Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач" на освітній платформі PrometheusЧитати повністю

Курс "Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач" допомагає закріпити знання про базове розуміння основних новел харчового законодавства України, а також які переваги отримують від цього споживачі та представники бізнесу. У ході лекцій ознайомився із перевагами та основними викликами, які є у харчовій сфері; зрозумів чому саме НАССР є таким важливим; що дають зміни харчового законодавства кожному громадянинові зокрема та країні в цілому.

23.12.2021
Відбулась онлайн-виховна година зі студентами 11-т та 11мб-т групиЧитати повністю

Відбулась онлайн-виховна година зі студентами 11-т та 11мб-т групи

Відбулась онлайн-виховна година зі студентами 11-т та 11мб-т групи, під час якої було розглянуто такі питання: