25.05.2023
ВІТАЄМО ВОЛОДИМИРА НОВІКОВА З ОТРИМАННЯМ ДИПЛОМА ЛАУРЕАТА ОБЛАСНОЇ ПРЕМІЇ МОЛОДИМ НАУКОВЦЯМ ЧЕРКАЩИНИ!Читати повністю

Колектив кафедри харчових технологій вітає кандидата технічних наук, доцента кафедри харчових технологій – Володимира НОВІКОВА з присвоєнням звання «Лауреат обласної премії молодим науковцям Черкащини».

25.05.2023
ВІТАЄМО КАТЕРИНУ КОСТЕЦЬКУ З ОТРИМАННЯМ ПОЧЕСНОЇ ГРАМОТИ!Читати повністю

ВІТАЄМО КАТЕРИНУ КОСТЕЦЬКУ З ОТРИМАННЯМ ПОЧЕСНОЇ ГРАМОТИ!

Колектив кафедри харчових технологій вітає кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри харчових технологій – Катерину КОСТЕЦЬКУ з отриманням почесної грамоти Уманської районної профспілкової організації працівників АПК.

24.05.2023
ПРЕДСТАВНИК КАФЕДРИ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДОЛУЧИВСЯ ДО ПРЕЗЕНТАЦІЇ НАУКОВИХ ДОРОБОК НА ЗАХОДІ ОБЛАСНОГО РІВНЯЧитати повністю

Нещодавно у м. Черкаси відбувся захід «Наука та інновації Черкащини», присвячений Дню науки. Брали участь у заході провідні навчальні заклади області, представники обласної та регіональної адміністрації. Особливу зацікавленість серед відвідувачів виставки викликали експонати та зразки Уманського національного університету садівництва. Серед результатів наукової роботи факультетів та кафедр університету почесне місце мали зразки кафедри Харчових технологій.

02.05.2023
ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ УЧАСНИКИ ОНЛАЙН ВЕБІНАРУ «ВИРОЩУВАННЯ, ЗБЕРІГАННЯ ТА ЕКСПОРТ ЗЕРНА В НОВИХ УМОВАХ. РЕКОМЕНДАЦІЇ ФАХІВЦІВ З ЯКОСТІ»Читати повністю

26-27 квітня 2023 року викладачі кафедри харчових технологій прийняли участь в онлайн вебінарі «Вирощування, зберігання та експорт зерна в нових умовах. Рекомендації фахівців з якості.» організованим Українською зерновою асоціацією.

Лабораторне заняття на кафедрі харчових технологійЧитати повністю

Лабораторне заняття на кафедрі харчових технологій

27 квітня студенти 31-т групи виконали лабораторну роботу із визначення органолептих, фізичних та хімічних показників якості мороженої риби в рамках дисципліни "Технологія м'яса, м'ясопродуктів та риби".