05.12.2022
ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ПОЧАТКОВОГО РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ  З ГАРАНТОМ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИЧитати повністю

ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ПОЧАТКОВОГО РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ З ГАРАНТОМ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

На інженерно-технологічному факультеті УНУС відбулися зустрічі здобувачів початкового рівня вищої освіти (ОС молодший бакалавр) спеціальності 181 «Харчові технології» з гарантом освітньої програми Харчові технології, к. с.-г. н., доцентом кафедри харчових технологій Катериною КОСТЕЦЬКОЮ.

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА, 2022/2023 н. р.Читати повністю

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА, 2022/2023 н. р.

В листопаді 2022 р. на кафедрі харчових технологій відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 181 "Харчові технології".

Допомагаємо разом!Читати повністю

Допомагаємо разом!

До дня працівника харчової промисловості викладачі кафедри харчових технологій та студентами ОП «Харчові технології» випекли смачну домашню випічку.

01.08.2022
ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ  ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ВІДКРИТОГО ЗАХОДУ, ОРГАНІЗОВАНОГО UGEN ТА ТОВ «ЯСЕНСВІТ»Читати повністю

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ВІДКРИТОГО ЗАХОДУ, ОРГАНІЗОВАНОГО UGEN ТА ТОВ «ЯСЕНСВІТ»

Викладачі кафедри Харчових технологій та здобувачі вищої освіти різних рівнів (молодшого бакалавра, бакалавра, магістра) долучились до відкритого заходу, організованого UGEN та ТОВ «Ясенсвіт». Тематика зустрічі стосувалась актуальним питанням технології виробництва яєць та яйце продуктів.

29.07.2022
Засідання наукового гуртка "Дослідник" Читати повністю

Засідання наукового гуртка "Дослідник"

28 липня 2022 р. на кафедрі харчових технологій було організовано та проведено за допомогою платформи Zoom чергове засідання студентського наукового гуртка «Дослідник».

13.07.2022
РОБОЧИЙ ВІЗИТ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ДО УМАНЬ ХЛІБ ТРЕЙДЧитати повністю

РОБОЧИЙ ВІЗИТ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ДО УМАНЬ ХЛІБ ТРЕЙД

З робочим візитом викладачі кафедри харчових технологій відвідали найбільший у місті Умань хлібокомбінат.