ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ З ЗАЛУЧЕННЯМ СТЕЙКХОЛДЕРАЧитати повністю

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ З ЗАЛУЧЕННЯМ СТЕЙКХОЛДЕРА

16 березня 2023 року розпочато новий цикл гостьових лекцій для студентів інженерно-технологічного факультету, серед яких і здобувачі початкового рівня вищої освіти спеціальністю 181 Харчові технології.

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ОП «ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ»Читати повністю

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ОП «ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Відбулось чергове засідання робочої групи з освітньо-професійної програми «Харчові технології» початкового рівня (короткий цикл) вищої освіти (з підготовки молодшого бакалавра) у середовищі Zoom.

10.03.2023
Лекційне заняття англійською мовою з дисципліни «Технологія комбікормів»Читати повністю

Лекційне заняття англійською мовою з дисципліни «Технологія комбікормів»

Для здобувачів початкового рівня вищої освіти (ОС молодший бакалавр) спеціальності 181 «Харчові технології» було проведено лекційне заняття англійською мовою з дисципліни «Технологія комбікормів» на тему «ORGANIZATION OF THE TECHNOLOGICAL PROCESS OF FEED MANUFACTURING», яку підготувала доцент кафедри харчових технологій Валерія ЖЕЛЄЗНА.

08.03.2023
Інформування здобувачів ІI-го курсу (ОС молодший бакалавр) щодо можливості подальшого навчання за обраною спеціальністю 181 Харчові технології!Читати повністю

Задля створення мотиваційних умов для продовження навчання за визначеною освітньо-професійною програмою першого рівня вищої освіти здобувачам випускового курсу початкового (короткий цикл) рівня 08 березня 2023 року було організовано зустріч із представником приймальної комісії Уманського НУС від інженерно-технологічного факультету ХУДІК Людмилою.

07.03.2023
Виховна година присвячена Дню народженню Тараса Григоровича ШевченкаЧитати повністю

Виховна година присвячена Дню народженню Тараса Григоровича Шевченка

6 березня відбулась виховна година для студентів 21-т та 21мб-т групи присвячена Дню народженню Тараса Григоровича Шевченка – величної особистості в історії України, знаменного митця, художника та поета.