14.03.2018
Випускник кафедри Артур Мартинюк працює в США на комбікормовому заводі з елеватором.Читати повністю

05.03.2018
КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ З ОЦІНКИ ЯКОСТІ КОМБІКОРМІВЧитати повністю

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ З ОЦІНКИ ЯКОСТІ КОМБІКОРМІВ

3 26 лютого по 2 березня 2018 року на базі НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського НУС на кафедрі технології зберігання і переробки зерна проходили курси підвищення кваліфікації для лаборантів ПП «АП «Благодатненський птахопром» з оцінки якості комбікормів..

27.02.2018
Вітаємо з присвоєнням освітнього ступеня ″Магістр″ зі спеціальності 181″Харчові технології″ за освітньою програмою ″Технології зберігання і переробки зерна″Читати повністю

13 та 14 лютого 2018 р. відбувся захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти за ступенем «Магістр» зі спеціальності 181 "Харчові технології" (Технології зберігання і переробки зерна).

16.02.2018
Відбувся успішний захист дипломних робіт спеціальності "Технологія зберігання, консервування та переробки плодів та овочів"Читати повністю