08.05.2020
Засідання наукового гуртка  кафедри технології зберігання і переробки зернаЧитати повністю

Засідання наукового гуртка кафедри технології зберігання і переробки зерна

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» закладам освіти рекомендовано забезпечити, зокрема, організацію роботи в режимі реального часу через Інтернет. Так, на кафедрі технології зберігання і переробки зерна засідання наукового гуртка відбулося із використанням віддаленого конференц-зв’язку на основі платформи Zoom.

Дистанційна виховна годинаЧитати повністю

Дистанційна виховна година

Куратором групи Катериною Костецькою, яка була адміністратором онлайн виховної години, на порядок денний було винесено ряд питань, зокрема, стан освітнього процесу за дистанційними технологіями; підготовка та готовність до заліково-екзаменаційної сесії дистанційно.

23.04.2020
Секційне засідання кафедри технології зберігання і переробки зерна   Читати повністю

Секційне засідання кафедри технології зберігання і переробки зерна

Цьогорічне засідання секції технології зберігання і переробки зерна відбулося в режимі онлайн. В роботі прийняли участь студенти ОР Бакалавр та Магістр, що навчаються за освітньою програмою «Технології зберігання і переробки зерна» спеціальності 181 «Харчові технології», а також викладачі кафедри технології зберігання і переробки зерна.