Альтернатівні види палива - це вигідноЧитати повністю

Альтернатівні види палива - це вигідно

Викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна Геннадій Ткаченко був запрошений для консультацій з оптимізації роботи зерносушарок на альтернативних видах палива на базі олієпресового заводу АФ «Відродження» с. Громада Любарського району Житомирської області.

20.11.2021
Участь в осінній школі «Transfer of Technologies and Innovations: European and Ukrainian Experiences»Читати повністю

3-4 та 9-10 листопада в рамках проекту Жана Моне 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «Європейський досвід трансферу технологій для українських університетів»/ EXTECH на базі НУ «Львівська політехніка» відбулась осіння школа «Transfer of Technologies and Innovations: European and Ukrainian Experiences» в якій прийняла участь доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна Валерія Желєзна.

На лабораторному заняті з дисципліни «Технологія комбікормів»Читати повністю

На лабораторному заняті з дисципліни «Технологія комбікормів»

На лабораторному заняті з дисципліни «Технологія комбікормів» здобувачі вищої освіти 41-тз групи, освітнього рівня «Бакалавр» спеціальності «Харчові технології» підготували пізнавальні презентації про особливості виробництва комбікормів для різник видів тварин.