+38 (04744) 3-43-82
Меню

Кращі студенти

Бугера Олена, студентка 31-тз групи. Навчається на 3 курсі інженерно – технологічного факультету. У 2017 році вступила до Уманського НУС на спеціальність « Технології зберігання і переробки зерна». За роки начання в університеті проявила себе старанною та активною студенткою успішно виконуючи всі доручення та завдання.  З навчальним планом справляється на відмінно. Завдяки своїм лідерським здібностям займає посаду старости групи та замісника голови студентської ради самоврядування факультету.  Її діяльність пов’язана з життям студентів та університету, так як може легко знайти спільну мову з оточуючими та завжди налаштована  на позитив.

Волянська Ілона, студентка 41 – тз групи. Навчається на 4 курсі інженерно – технологічного факультету. За 4 роки навчання показала себе старанною та дисциплінованою студенткою, активно бере участь в усіх заходах, пов'язаних з факультетом та університетом. 

Добровольська Сніжана Віталіївна, студентка 41-тз групи, навчається на 4 курсі інженерно – технологічного факультету. У вільний час любить багато гуляти по місту, та в прекрасному Софіївському парку, а  також полюбляє декламувати вірші і навіть інколи пише власні, читає художню літературу, улюблена письменниця  Розмари Роджерс.

 У 2016 році вступила в Уманський НУС на спеціальність «Технологія зберігання і переробки зерна» і не шкодує, адже ця професія на її думку є дуже цікавою, так як викладачі доносять багато нової інформації в сфері переробки та зберігання зерна і відкривається все більше можливостей для досягнення знань у вибраній спеціальності, а також після навчання є великий вибір працевлаштування за рівнем освіти та спеціалізацією.

Останні новини

Всеукраїнська студентська наукова конференція  засідання секцій "Технологія зберігання, консервування та переробки плодів і овочів", "Технологія харчування"Читати повністю

Всеукраїнська студентська наукова конференція засідання секцій "Технологія зберігання, консервування та переробки плодів і овочів", "Технологія харчування"

Читати повністю

СЕКЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ІЗ ТЕХНОЛОГІЇ ЗБЕРІГАННЯ І ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНАЧитати повністю

СЕКЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ІЗ ТЕХНОЛОГІЇ ЗБЕРІГАННЯ І ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА

У межах роботи наукового гуртка "Дослідник" відбулося секційне засідання з технології зберігання і переробки зерна, в якому прийняли участь здобувачі всіх рівнів вищої освіти, що навчаються за спеціальністю 181 – Харчові технології.

Читати повністю

Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 135 річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва Івана Максимовича ЄремєєваЧитати повністю

Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 135 річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва Івана Максимовича Єремєєва

В межах роботи наукового гуртка "Дослідник" засідання секції "Технологія зберігання і переробки зерна", відбудеться вже 04.05.2022 р.

Читати повністю

Наукова спільнота світу демонструє підтримку українським колегам!!!Читати повністю

Наукова спільнота світу демонструє підтримку українським колегам!!!

Elsevier пропонує безкоштовний доступ до ScienceDirect для підтримки українських дослідників

Читати повністю

Всі новини