31.08.2021
Курси підвищення кваліфікації працівників елеваторно-складських підприємствЧитати повністю

Курси підвищення кваліфікації працівників елеваторно-складських підприємств

На кафедрі технології зберігання і переробки зерна Уманського національного університету садівництва 26 та 27 серпня пройшли курси підвищення кваліфікації операторів зерносушарок елеваторно-складських підприємсв групи компаній ТАС "Агро".

06.07.2021
Навчальна практика студентів першого курсу  на кафедрі технології зберіганя і переробки зернаЧитати повністю

Навчальна практика студентів першого курсу на кафедрі технології зберіганя і переробки зерна

06 липня 2021 року під час навчальної практики студенти 11-т групи, викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна Дрозд Ольга Олександрівна та кафедри плодівництва і виноградарства Майборода Володимир Павлович відвідали господарство ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Октан».

01.07.2021
Навчальна практика студентів першого курсу спеціальності 181 «Харчові технології» на кафедрі технології зберіганя і переробки зернаЧитати повністю

Студенти першого курсу спеціальності 181 «Харчові технології» проходили навчальну практику на кафедрі технології зберіганя і переробки зерна з 22 по 25 червня. Навчальна практика включала ознайолення з зернопереробними підприємствами

25.06.2021
Захист дипломних проєктів здобувачів вищої освіти ОР «Бакалавр» зі спеціальності 181 «Харчові технології»  (Технології зберігання і переробки зерна)Читати повністю

Захист дипломних проєктів здобувачів вищої освіти ОР «Бакалавр» зі спеціальності 181 «Харчові технології» (Технології зберігання і переробки зерна)

На кафедрі технології зберігання і переробки зерна 22 та 23 червня відбувся захист дипломних проєктів здобувачів вищої оствіти денної форми навчання ОР «Бакалавр» зі спеціальності 181 «Харчові технології» (Технології зберігання і переробки зерна).

23.06.2021
 КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ Читати повністю

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

На базі НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського НУС на кафедрі технології зберігання і переробки зерна дистанційно проходили курси підвищення кваліфікації для працівників Любарецького елеватора .