02.02.2018
Будівництво елеватора 3 частинаЧитати повністю

Будівництво елеватора 3 частина

Для вибору оптимальної схеми роботи зерносушарки були проведені переговори в головному офісі “KMZ industries” м. Київ з технічним директором Романом Штельмахом.

19.01.2018
Будівництво елеватора 2 частинаЧитати повністю

Будівництво елеватора 2 частина

Викладач кафедри Геннадій Ткаченко був запрошений на Христинівський ХПП, що входить до складу агрохолдингу «Alebor group» для ознайомлення з обладнанням виробництва Карлівського машинобудівного заводу “KMZ industries”.

08.01.2018
Колектив кафедри технології зберігання і переробки зерна вітає з Новим роком та Різдвом.Читати повністю

27.12.2017
 Практичне заняття на Тальнівському КХПЧитати повністю

Практичне заняття на Тальнівському КХП

Студенти четвертого курсу інженерно-технологічного факультету на занятті з дисципліни «Технологія борошномельного виробництва» відвідали Тальнівський млинзавод продуктивністю 500 т/добу.

26.12.2017
ПОПЕРЕДНЯ ЕКСПЕРТИЗА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ ДОКТОРАНТА КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ЗБЕРІГАННЯ І ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА ЛЮБИЧА ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧАЧитати повністю

7 грудня на кафедрі технології зберігання і переробки зерна відбулось засідання фахового семінару «Харчові технології та інженерія» що до попередньої експертизи дисертаційної роботи докторанта кафедри технології зберігання і переробки зерна ЛЮБИЧА ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА на тему: «Теоретичне обґрунтування формування якості зерна пшениць і продуктів його перероблення», що подається на здобуття наукового ступеня доктора сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.15 – первинна обробка продуктів рослинництва.

20.12.2017
Компанія "Кернел" запрошує на роботу!Читати повністю

Компанія "Кернел" запрошує на роботу!

7 грудня 2017 р. студенти третього–п’ятого курсів, що навчаються за спеціальністю «Харчові технології», зустрілися з представником компанії «Кернел» Олена Талаєва, де заслухали інформацію про основні напрямки спеціалізації компанії та потребу в спеціалістах-технологах.