Практичне заняття   на сучасному елеваторі компанії РАЙЗ.Читати повністю

Практичне заняття на сучасному елеваторі компанії РАЙЗ.

9 листопада відбулося практичне заняття з дисциплін «Технологія елеваторної промисловості» та «Інноваційні технології зберігання і переробки зерна» для студентів четвертого та п’ятого курсів на сучасному елеваторі компанії РАЙЗ.

Будівництво елеватораЧитати повністю

Будівництво елеватора

Викладачі кафедри Ярошенко В.В. та Ткаченко Г.В. були запрошені для консультацій з будівництва елеватора на базі олієпресового заводу с. Громада Любарського району Житомирської області

АГРОКОМПЛЕКС 2017Читати повністю

АГРОКОМПЛЕКС 2017

1 листопада викладачі кафедри технології зберігання і переробки зерна Ткаченко Г. В. та Єремеєва О. А. відвідали агро виставку АГРОКОМПЛЕКС 2017 .

Екскурсія в катакомби. Читати повністю

Екскурсія в катакомби.

У жовтні 2017 року відбулась екскурсія студентів третього курсу кафедри технології зберігання і переробки зерна разом з куратором Єремеєвою О. А. до таємничого підземелля Василіанського монастиря в м. Умань.

08.11.2017
 Науково-педагогічне стажування за кордономЧитати повністю

Науково-педагогічне стажування за кордоном

У жовтні 2017 р. доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна Катерина Костецька пройшла стажування на факультеті харчування людини Вроцлавського природничого університету (Польща).