11.07.2017
Вітаємо Валерію Возіян із успішним захистом кандидатської дисертації!!!Читати повністю

Вітаємо Валерію Возіян із успішним захистом кандидатської дисертації!!!

26.06.2017
Вітаємо випускників спеціальності 181 «Харчові технології» з успішним захистом дипломних проектів та складанням державного іспиту!Читати повністю

Практичне заняття на ладижинському ХППЧитати повністю

Практичне заняття на ладижинському ХПП

Студенти першого курсу на занятті з дисципліни «Вступ до фаху», разом з викладачами кафедри Оленою Єремеєвою та Яною Євчук, відвідали Ладижинський ХПП. Підприємство спеціалізується на виробництві хлібобулочних виробів. Підприємство складається з цеху хлібобулочних виробів, кондитерського цеху та цеху з випічки здоби.

Практичне заняття на Тальнівському КХПЧитати повністю

Практичне заняття на Тальнівському КХП

Студенти четвертого курсу інженерно-технологічного факультету на занятті з дисципліни «Технологія борошномельного виробництва» відвідали Тальнівський млинзавод продуктивністю 500 т/добу.