Розгляд конкурсних питань на  засіданні кафедри Читати повністю

Розгляд конкурсних питань на засіданні кафедри

23 листопада на засіданні кафедри технології зберігання і переробки зерна відбулося обговорення кандидатур Дрозд О.О., Ткаченка Г.В., Желєзної В.В. на посади старшого викладача та викладача кафедри.

Найкраща виховна годинаЧитати повністю

Найкраща виховна година

День студента 41_тз група відвяткувала зі своїм куратором Геннадієм Ткаченком та відповідальною за організаційно-виховну роботу кафедри Оленою Еремеєрою в спортивно розважальному комплексі «Амарант».

22.11.2017
I етап Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі Читати повністю

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі технології зберігання і переробки зерна

20.11.2017
Участь викладача кафедри технології зберігання і переробки зерна в семінарі «МЕНІ ПОТРІБЕН SCOPUS».Читати повністю

16 листопада 2017 р. викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна Возіян Валерія Валеріївна прийняла участь у семінарі «МЕНІ ПОТРІБЕН SCOPUS».