06.11.2017
НЕЗБАГНЕННА ВТРАТА!Читати повністю

НЕЗБАГНЕННА ВТРАТА!

Колектив кафедра технології зберігання і переробки зерна сумує втраті мужньої, сильної людини, надійного друга і чоловіка Юрія Тюренка!!! Звістка про смерть Юри – страшний удар! Боляче навіть подумати про те, що ми більше його не побачимо. Дуже гірко втрачати коханих і рідних, але удвічі гірше, коли нас покидають молоді, мужні, сильні.

03.11.2017
Спільні дослідження  викладачів кафедри та інженерів-конструкторів  заводу ЧеркасиЕлеваторМаш.Читати повністю

Спільні дослідження викладачів кафедри та інженерів-конструкторів заводу ЧеркасиЕлеваторМаш.

Для розробки сушарки гранул комбікорму були запрошені викладачі кафедри Володимир Володимирович Ярошенко та Геннадій Володимирович Ткаченко.

23.10.2017
 17 жовтня відбувся захист дипломних проектів студентів заочної форми навчання зі спеціальності 181 "Харчові технології" (Технології зберігання і переробки зерна).Читати повністю

Захист дипломних проектів студентів заочної форми навчання зі спеціальності 181 "Харчові технології" (Технології зберігання і переробки зерна)

20.10.2017
Профорієнтаційна робота кафедри в Тиврівському районі Вінницької областіЧитати повністю

Профорієнтаційна робота кафедри в Тиврівському районі Вінницької області

18 жовтня 2017 року доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна Герасимчук Олена Петрівна у складі університетської профорієнтаційної групи (старшим викладачем кафедри захисту і карантину рослин Дмитром Михайловичем Адаменком та доцентом кафедри менеджменту Пітель Ніною Якимівною) брала участь у профорієнтаційній роботі загальноосвітніх шкіл Тиврівського району Вінницької області.