Юні науковці кафедри технології зберігання і переробки зерна!Читати повністю

Юні науковці кафедри технології зберігання і переробки зерна!

Викладачем кафедри Оленою Єремеєвою підготовлено цілу когорту юних науковців: Аліна Дерев’янко, Леся Дрозденко, Ігор Іскрак, Тетяна Міцінська, Аліна Пірус, Світлана Сворінь, Тетяна Собченко, Оксана Пучко, Анастасія Трофуша, Ольга Успаленко, Аліна Штефанюк.

18.05.2017

Вітаємо із захистом магістрів спеціальності 8.05170107 «ТЕХНОЛОГІЇ ЗБЕРІГАННЯ, КОНСЕРВУВАННЯ ТА ПЕРЕРОБКИ ПЛОДІВ І ОВОЧІВ»

10.05.2017
Практичне заняття на елеваторі холдингу UkrLandFarmingЧитати повністю

Практичне заняття на елеваторі холдингу UkrLandFarming

5 травня 2017р. викладачі кафедри Олена Єремеєва та Яна Євчук разом із студентами I курсу інженерно-технологічного факультету напряму підготовки «Харчові технології та інженерія» відвідали Софіївську філію ПАТ «Райз» холдингу UkrLandFarming в м. Умань.

03.05.2017
Відбулася зустріч випускників кафедри 2012 р.Читати повністю

Відбулася зустріч випускників кафедри 2012 р.

Відбулася зустріч випускників кафедри 2012 р. (куратор Ткаченко Геннадій). Серед випускників 51-ТЗ групи є викладач університету – Возіян Валерія, головний технолог елеватору с. Будище Лисянського району , що належить Українській аграрній групі "Кернел" – Рябчич Сергій, співробітник «Fenix-agro» м. Умань – Пархоменко Оля. За спеціальністю працюють чи працювали більшість випускників Гончар Аня (староста) Бабенко Юля, Зборовська Людмила, Нечеснюк Інна, Стасенко Інна та ін.