20.05.2016
Проект реконструкції Уманського елеватора розробляється на  кафедрі Читати повністю

Проект реконструкції Уманського елеватора розробляється на кафедрі

Студенти п’ятого курсу агрономічного факультету на занятті з дисципліни «Технологія зберігання і переробка продукції рослинництва» відвідали "Уманський елеватор" – філію ПАТ ДПЗКУ. Елеватор забезпечує якісне зберігання зерна та олійних культур на тривалий термін. ХПП приймає продовольче і фуражне зерно, олійні культури а також здійснює операції з сушіння, очищення та зберігання зерна. Потужність підприємства за видами робіт складає: приймання – 8000 , очищення – 2500, сушіння – 1050 т. на добу.

04.05.2016
Практичне заняття на ладижинському ХППЧитати повністю

Практичне заняття на ладижинському ХПП

Студенти першого курсу на занятті з дисципліни «Вступ до фаху», разом з викладачами кафедри Оленою Єремеєвою та Яною Євчук, відвідали Ладижинський ХПП. Підприємство спеціалізується на виробництві хлібобулочних виробів. Підприємство складається з цеху хлібобулочних виробів, кондитерського цеху та цеху з випічки здоби.

04.05.2016
Практичне заняття на елеваторі холдингу UkrLandFarmingЧитати повністю

Практичне заняття на елеваторі холдингу UkrLandFarming

В квітні 2016 р. викладачі кафедри Олена Єремеєва та Яна Євчук разом із студентами I курсу інженерно-технологічного факультету напряму підготовки «Харчові технології та інженерія» відвідали Софіївську філію ПАТ «Райз» холдингу UkrLandFarming в м. Умань.

25.04.2016
Практична підготовка студентів  на базі ПрАТ "Київ-Атлантик Україна"Читати повністю

Практична підготовка студентів на базі ПрАТ "Київ-Атлантик Україна"

Студенти четвертого п’ятого курсів проходять практичну підготовку на сучасному підприємстві з виробництва комбікормів, олії та ін. ПрАТ "Київ-Атлантик Україна".

21.04.2016
ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 8.05170107 «ТЕХНОЛОГІЇ ЗБЕРІГАННЯ, КОНСЕРВУВАННЯ ТА ПЕРЕРОБКИ ПЛОДІВ І ОВОЧІВ»Читати повністю

01.04.2016
Допомога  вітчизняного товаровиробника Читати повністю