31.03.2016
Всеукраїнська студентська наукова конференція  присвячена 125-річчю від дня народження професора В.Л. Симиренка  на кафедрі технології зберігання і переробки плодів та овочівЧитати повністю

Всеукраїнська студентська наукова конференція присвячена 125-річчю від дня народження професора В.Л. Симиренка на кафедрі технології зберігання і переробки плодів та овочів

18.03.2016
Запрошення підвищити кваліфікацію Читати повністю

Запрошення підвищити кваліфікацію

ЗАПРОШУЄМО У зручний для Вас термін (квітень–травень місяці 2016 р.), протягом 1–2 тижнів, пройти в Уманському національному університеті садівництва підвищення кваліфікації таким спеціалістам: зав. лабораторією, лаборант зі зберігання і переробки зерна.

29.02.2016
I етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Харчові технології» зі спеціальності «Технології зберігання, консервування і переробки плодів та овочів»Читати повністю

29.02.2016
I етап Всеукраїнської студентської олімпіадиЧитати повністю

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади

29 лютого на кафедрі технології зберігання і переробки зерна на виконання Наказу Міністерства освіти і науки України від 27.11.2015 року №1247 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 н. р.» і Наказу ректора Уманського національного університету садівництва від 11.01.2016 року. відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з профільних навчальних дисциплін для напряму підготовки «Харчові технології».