Серед факультетських команд за звання найкращого у різноманітних конкурсах змагалася й команда інженерно-технологічного факультету Уманського НУС у складі Сивоголовка Вадима – 51-тз група, Юрківського Руслана – 41-тз, Гончара Дениса – 41-тз, Мороза Романа – 31-ім, Нагорного Олександра – 31-ім, Чапієвського Михайла – 31-ім, Гвоздецького Вадима – 21-ім та Шейка Олександра – 21-ім група.
Студентський науковий гурток кафедри технології зберігання і переробки зерна
03 жовтня 2016 р. в читальній залі періодичних видань Наукової бібліотеки студенти-магістранти 51 тзм групи, під керівництвом викладача Катерини Костецької та консультативної допомоги бібліотекарів, ознайомилися з науковими новинками у галузі технології зберігання і переробки зерна. Магістранти провели оперативний збір інформації з періодичних видань, що сприятиме їхній подальшій навчальній, професійній діяльності та успішного написання наукових і дипломних робіт.
5 жовтня 2016 р. в інформаційно-бібліографічному відділі Наукової бібліотеки Уманського НУС провідним бібліотекарем Бондаренко Л.О. спільно з доцентом кафедри технології зберігання і переробки зерна Любичом В.В. проведено огляд наукової літератури за темою «Технологічні властивості зерна тритикале» зі студентами 21-т групи інженерно-технологічного факультету.
8 вересня відбувся захист дипломних проектів студентів НКЦ
8 вересня відбувся захист дипломних проектів студентів НКЦ „Інститут післядипломної освіти та дорадництва” зі спеціальності 7.05170101 „Технології зберігання і переробки зерна” (денна форма навчання, група 148-тз).
Викладач кафедри «Технологія зберігання і переробки зерна» Геннадій Ткаченко, інженер-консультант фірми Седна-Агро Павло Кравчук (колишній викладач кафедри) та інженер-консультант фірми Седна-Агро (випускник кафедри) Сергій Петрина провели перший запуск міні елеватора в селі Нерубайка Новоархангельського району Кіровоградської області.
Проект реконструкції Уманського елеватора розробляється на кафедрі
Студенти п’ятого курсу агрономічного факультету на занятті з дисципліни «Технологія зберігання і переробка продукції рослинництва» відвідали "Уманський елеватор" – філію ПАТ ДПЗКУ. Елеватор забезпечує якісне зберігання зерна та олійних культур на тривалий термін. ХПП приймає продовольче і фуражне зерно, олійні культури а також здійснює операції з сушіння, очищення та зберігання зерна. Потужність підприємства за видами робіт складає: приймання – 8000 , очищення – 2500, сушіння – 1050 т. на добу.