11.02.2016
Алгоритм   роботи найбільшої української зерносушарки розроблено на кафедрі зернаЧитати повністю

Алгоритм роботи найбільшої української зерносушарки розроблено на кафедрі зерна

Для розробки алгоритму роботи зерносушарки ДНВП «Ельдорадо» м.Дніпропетровськ безкоштовно передало кафедрі два комплекти приладів з визначення вологості зерна в потоці. Ринкова вартість обладнання становить 60 тис. грн

Дружня співпраця кафедри  та учнів Красноокнянського НВКЧитати повністю

Дружня співпраця кафедри та учнів Красноокнянського НВК

16 грудня аспірант кафедри технології зберігання і переробки зерна Уманського національного університету садівництва Валерія Возіян відвідала навчально-виховний комплекс Красноокнянського району Одеської області. Директор гімназії Валентина Островська.

11.02.2016
Засідання міжкафедрального наукового семінаруЧитати повністю

Засідання міжкафедрального наукового семінару

10 грудня на кафедрі технології зберігання і переробки зерна відбулося засідання міжкафедрального наукового семінару зі спеціальності 06.01.15 – первинна обробка продуктів рослинництва

Практичне заняття на Тальнівському КХПЧитати повністю

Практичне заняття на Тальнівському КХП

Студенти четвертого курсу інженерно-технологічного факультету на занятті з дисципліни «Технологія борошномельного виробництва» відвідали Тальнівський млинзавод продуктивністю 500 т/добу.

30.09.2015
Практичне заняття на виробництві холдингу UkrLandFarmingЧитати повністю

Практичне заняття на виробництві холдингу UkrLandFarming

Студенти четвертого та п’ятого курсу інженерно-технологічного факультету на занятті з дисциплін «Технологія елеваторної промисловості» та «Інноваційні технології зберігання і переробки зерна» відвідали Софіївську філію ПАТ «Райз» холдингу UkrLandFarming.