Переваги спеціальності 181 - Харчові технології

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИЧитати повністю

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ

Щорічно 22 березня людство відзначає Всесвітній день води, запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. У цей день у всьому світі проходять заходи присвячені важливості збереження та дбайливому ставленню до водних ресурсів. Не залишились осторонь і студенти ОП «Харчові технології», котрі запропонували провести круглий стіл в межах вивчення дисципліни «Технологія води і водопідготовки в галузі».

УКРВИНПРОМ СПІЛЬНО З УНІВЕРСИТЕТОМ БОРДО ЗАПРОШУЮТЬ НА ВІДКРИТУ ЛЕКЦІЮЧитати повністю

УКРВИНПРОМ СПІЛЬНО З УНІВЕРСИТЕТОМ БОРДО ЗАПРОШУЮТЬ НА ВІДКРИТУ ЛЕКЦІЮ

Укрвинпром спільно з Університетом Бордо запрошують студентів, виробників, сомельє та всіх поціновувачів вина на першу лекцію із серії освітніх заходів за підтримки агенції з міжнародного співробітництва регіону Нова Аквітанія Interco. Тема лекції "Основні тенденції споживання вина у світі"

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ПОТРІБНА ЩОБ НЕ РОБИТИ ВИБІР НАВМАННЯЧитати повністю

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ПОТРІБНА ЩОБ НЕ РОБИТИ ВИБІР НАВМАННЯ

Складнощі у виборі професії та спеціальності бувають різні. В одних випадках людині цікаво все або дуже багато, і вона не знає – на чому зупинитися. В інших випадках - людина нічим не цікавиться і думає, що її ні до чого не тягне. Саме тому 20-21 березсня доценти кафедри харчових технологій Уманського НУС Андірй ЧЕРНЕГА та Катерина КАЛАЙДА відвідали школи Оратівської грамади Вінничини, Ірина ГАЙДАЙ та Людмила ХУДІК – Володарської громади на Київщині.

ДОЛУЧАЄМОСЬ... ПЕРЕЙМАЄМО... ВИКОРИСТОВУЄМО...Читати повністю

ДОЛУЧАЄМОСЬ... ПЕРЕЙМАЄМО... ВИКОРИСТОВУЄМО...

Викладачі кафедри харчових технологій долучились до онлайн-вебінару з підвищення майстерності НПП УНУС "Технологічні тренди 2024 року" зі спікером Вікторією Маньковською - доцентом кафедри інформаційних технологій. В рамках вебінару було представлено 10 основних технологічних трендів із сфери ІТ, що базуються на використанні штучного інтелекту, і доступні для застосування у створенні навчальних продуктів та для моделювання й обробки виробничих процесів у будь-якій сфері.