+38 (04744) 3-43-82
Меню

Зустріч гаранта із першокурсниками

На початку навчального року, традиційно відбуваються зустрічі гарантів освітніх програм із першокурсниками.

Сьогодні відбулась зустріч гаранта освітньої програми Технології зерна та зерно продуктів Новікова Володимира, учасника робочої групи Катерини Костецької та здобувачами першого курсу. На зустрічі представники робочої групи довели до відома здобувачів про основні положення університету, їх права та обов’язки, особливості освітньої програми, за якою здійснюється навчання.

Для здобувачів на офіційному сайті випускової кафедри працює сторінка студенту, що містить важливу та корисну інформацію для здобувачів вищої освіти. Цікавим нововведенням минулого року є путівник першокурсника. Цей ресурс вміщує інформацію про територію університету, корисні посилання для здійснення навчальної діяльності, зокрема електронний розклад, системи дистанційного навчання MOODLE, а також важливі документи, що регламентують навчальний процес.

Робоча група освітньої програми Технології зерна та зернопродуктів бажає першокурсникам сили і наснаги опанувати компоненти програми, набути цінних для майбутньої професійної діяльності вмінь та компетентностей, отримати диплом магістра та реалізувати свій потенціал у професійній діяльності.