Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 135 річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції і насінництва Івана Максимовича Єремєєва

Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 135 річчю від дня народження видатного вченого і педагога  галузі селекції і насінництва Івана Максимовича Єремєєва відбудеться в травні 2022 року.

В межах роботи наукового гуртка "Дослідник" засідання секції "Технологія зберігання і переробки зерна" відбудеться вже 04.05.2022р.

Бажаючі надсилайте презентації раніше на пошту керівниці гуртка Катерини КОСТЕЦЬКОЇ kostetskakateryna@gmail.com і приєднуйтесь.

У разі виникнення ще бажаючих виступити і 31.05.2022 року, буде організовано другу сесію секції.