ВІТАЄМО З ПРИЗНАЧЕННЯМ АКАДЕМІЧНОЇ СТИПЕНДІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ!

Колектив кафедри харчових технологій вітає Діану ГРАБОВУ з призначенням академічної стипендії Президента України!

Діана ГРАБОВА навчається на 4 курсі ОП «Харчові технології», виконує обов’язки старости академічної групи. Відповідально ставиться до навчання, наполеглива, старанна, має організаторські та лідерські якості.

Діана ГРАБОВА є членом ради студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету впродовж усіх років навчання в університеті, при цьому займала посади секретаря та заступника голови студентської ради. Активно приймає участь у громадському житті факультету та університету.

Завжди приймає активну участь у роботі на семінарах і наукових дослідженнях, у Всеукраїнських студентських наукових конференціях.

Виконує наукову роботу за темою «Розроблення рецептури кексів з добавлянням гарбузовмісних напівфабрикатів». За матеріалами проведених досліджень опубліковано наукові праці!

Вітаємо нашу студентку та бажаємо надалі досягати нових вершин і здобувати лише перемоги! Нехай це буде стимулом для подальшого саморозвитку, самореалізації та джерелом натхнення!