ВІТАЄМО З ПРИСВОЄННЯМ КВАЛІФІКАЦІЇ БАКАЛАВРА ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 181 ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЇ

Відбулася підсумкова атестація здобувачів першого рівня вищої освіти денної форми навчання зі спеціальності 181 «Харчові технології». Публічний захист кваліфікаційних робіт (дипломних проєктів)  відбувся 13–15 червня 2023 р.

Засідання Екзаменаційної комісії проводили в аудиторії випускової кафедри, оснащеній необхідними технічними засобами. Матеріал на презентацію дипломного проєкту перед захистом був розміщений на слайдах. У відповідності до тем і змісту кваліфікаційних робіт було заслухано 27 доповіді випускників із презентацією власних графічних матеріалів (креслень) проєкту.

На відмінно оцінено роботи студентів: БАБЕНКО Олена, ГРАБОВА  Діана, КИЯНИЧЕНКО Вадим, МАТЯШ Дмитро, СТЕПАНСЬКИЙ Олександр, БЕДЕК Таїсія, ЗАГАРІЯ Наталія, ХЛІВНА  Ганна, АНДРУХОВА Ірина, КОЦАН Денис, МУДРАК Олексій, САРАНЧУК Альона, СИМОНОВ Давид СЛОБОДЯНЮК Оксана, ЧОРНА Софія.

Науково-викладацький склад кафедри харчових технологій щиро вітає випускників і бажає, щоб набуті знання дозволили підкорити омріяні вершини, високих Вам професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного росту!!!

Катерина КОСТЕЦЬКА, секретар ЕК