ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ-ТЕХНОЛОГІВ

Студенти 21-т групи інженерно-технологічного факультету мали унікальну можливість пройти технологічну практику на різних технологічних підприємствах. Це була неперевершена можливість поєднати теоретичні знання з практичним досвідом, що відкрило нові перспективи та дозволило зазирнути в реальний світ професійної діяльності.

Одним із найцікавіших місць для практики стало ТОВ "Уманьпиво". На цьому підприємстві, що відоме своїм виробництвом крафтового пива, ми отримали незабутні враження та цінний досвід.  Проводячи час на "Уманьпиво", детально вивчали процеси виробництва пива, починаючи від підготовки інгредієнтів, проходження через виробничі цехи, аж до фасування та розливу готового продукту. Виробництво крафтового пива − це справжнє мистецтво, а спостереження за творчим підходом та вмінням команди працювати разом були надзвичайно захоплюючими для нас, майбутніх молодих технологів.

Крім того, ми також здійснили свої перші кроки у харчовій промисловості на ТОВ "Вінницька птахофабрика". Тут ознайомились з процесом переробки птиці та виготовлення м'ясних продуктів. Взяли участь у контролі якості, ознайомились із впровадженням нових технологій та стежили за дотриманням санітарних та гігієнічних норм. Це дозволило зрозуміти важливість детальності та пильності в харчовій промисловості.

Не менш цікавою та пізнавальною була практика на ВАТ "Вітаміни". Тут ми поглибили свої знання про виробництво вітамінних добавок, мінеральних комплексів та дієтичних продуктів. Стали часткою команди дослідників, які досліджували нові інгредієнти та розробляли нові продукти, спрямовані на поліпшення здоров'я і благополуччя людей.

Також проходили практику на ТОВ "Дистрибуційна компанія Агротех". Тут зосередилися на логістиці та розподілі харчових продуктів. Вивчаючи роботу логістичних систем, ми зрозуміли, як важливо ефективно організувати процес доставки та зберігання продукції, щоб забезпечити постійну наявність товарів на ринку.

Технологічна практика стала незабутньою та пізнавальною частиною нашого навчання. Завдяки набутому досвіду ми отримали можливість  реалізувати свої знання та перевтілити в реальний виробничий процес на практиці, разом з тим посприяти розвитку харчової промисловості. Кожне з підприємств, де ми проходили практику, запам'ятаємо надовго, а набуті знання та досвід будуть корисними у майбутній кар'єрі інженерів-технологів.

Вероніка Коберник, студентка 21-т групи