ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЕКСПЕРТА НАЗЯВО

28–29 березня 2024 року кандидат технічних наук, доцент кафедри харчових технологій Уманського національного університету садівництва Яна ЄВЧУК взяла участь у дводенному онлайн тренінгу для експертів Національного агента із забезпечення якості вищої освіти та отримала сертифікат про підвищення кваліфікації експерта НАЗЯВО.

Програма тренінгу була спрямована на вдосконалення навичок експертів у написанні звіту про результати акредитаційної експертизи. Зокрема, вмінням детально аналізувати висновки й усувати недоліки із застосуванням SMART-підходу, виокремлювати взірцеві практики (сильні сторони), визначати недоліки за критерієм, формулювати чіткі запити та обґрунтовані рекомендації.

Значний час під час проведення тренінгу було приділено вирішенню кейсів та практичних порад щодо формулювання SMART-рекомендацій ЗВО членами експертної групи під час проведення акредитаційних експертиз.