ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 181 “ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ”

26 червня 2023 року на кафедрі харчових технологій відбувся атестаційний екзамен для здобувачів вищої освіти (молодший бакалавр). Атестаційна комісія сформована у складі: Катерина КОСТЕЦЬКА – к.с.-г.н., доцент кафедри харчових технологій – голова комісії та члени комісії: Анастасія ТОКАР – доктор с.-г.н., професор кафедри харчових технологій; Володимир НОВІКОВ – к.т.н., доцент кафедри харчових технологій; Людмила ХУДІК – к.т.н., ст. викладач кафедри харчових технологій; Олена ВАСИЛИШИНА – к.с.-г.н., доцент кафедри харчових технологій – секретар комісії.

Голова комісії як гарант освітньої програми звернулася до здобувачів, розповіла про особливості проведення екзамену. Здобувачі успішно пройшли тестування, показали всі здобуті знання під час навчання та отримали позитивні оцінки.

Кафедра харчових технологій вітає здобувачів та майбутніх фахівців галузі з успішним складанням підсумкової атестації, бажає здоров᾽я та наснаги у подальшому здобутті обраної професії.

Олена ВАСИЛИШИНА, доцент кафедри харчових технологій