+38 (04744) 3-43-82
Меню

Закликаємо міжнародну громадськість, освітян Світу, підтримавши Україну у жорстокій боротьбі з російськими загарбниками, повністю припинити наукову співпрацю з російськими вченими!

Elsevier пропонує безкоштовний доступ до ScienceDirect для підтримки українських дослідників

Ми глибоко засмучені та обурені трагічними подіями, що розгортаються в Україні, та нищівним впливом цієї війни на людство. Наша роль у Elsevier полягає в тому, щоб допомогти дослідникам розвивати науку та покращувати результати на благо суспільства, а для цього нам потрібен вільний потік ідей та якісні дослідження, які проводяться дослідниками з усього світу.

Ми розуміємо, що продовження ваших досліджень наразі може бути далеким від ваших думок, і ми прагнемо надавати пожертвування організаціям на місцях, щоб забезпечити негайним захистом та медичними, невідкладними засобами. Elsevier також хотів би забезпечити українським дослідникам можливість продовжити свою роботу зараз або в найближчому майбутньому продовжити доступ до наших наукових статей та книг.

З цією метою ми хотіли б розширити безкоштовний доступ до ScienceDirect на весь період цієї кризи. Нижче ви знайдете додаткову інформацію про те, як налаштувати безкоштовний доступ.

Ми цінуємо, що це дуже важкий час для тих, хто переживає цей конфлікт або тих, хто стикався з конфліктом такого характеру в минулому. Ми відстежуємо ситуацію, щоб зрозуміти, чи є інші способи підтримки.

Наші думки продовжують бути з вами та вашими близькими.

З повагою,

Laura Hassink 
Managing Director, STM Journals

Вдячні за підтримку!!!