Компанія "Кернел" запрошує на роботу!
7 грудня 2017 р. студенти третього–п’ятого курсів, що навчаються за спеціальністю «Харчові технології», зустрілися з представником компанії «Кернел» Олена Талаєва, де заслухали інформацію про основні напрямки спеціалізації компанії та потребу в спеціалістах-технологах.
Кернел – провідний у світі та найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію компанія експортує більш ніж в 60 країн світу.
Кернел формує аграрну еліту нового покоління, розкриває потенціал молодих фахівців, забезпечує перспективи професійного зростання і сприятливі умови для роботи і життя в сільській місцевості.
Представник компанії розповіла, що з 2011 року запущений унікальний освітній проект для студентів та випускників аграрних вишів «Університет міжнародних програм». Спільно з експертами провідних навчальних закладів країни та світу розроблено академічні програми, які відповідають потребам сучасного високотехнологічного агробізнесу. Студенти «Університету міжнародних програм» проходять лекційні курси від аграріїв-практиків та іноземних фахівців, отримують перший професійний досвід на виробничій базі Кернел і міжнародну експертизу в агровиробництві під час стажувань за кордоном.
Компанія щорічно інвестує в розвиток навчальної інфраструктури університетів-партнерів в Україні.
В рамках освітнього проекту для молоді компанія "Кернел":
- вдосконалює навчальні програми у відповідності із новітніми практиками та інноваціями;
- ділиться із викладачами українських вишів своїми знаннями, експертизою та ідеями;
- залучає до викладання професорів кращих університетів Європи та США;
- надає студентам можливість працювати з провідними світовими технологіями в агровиробництві;
- розвиває в учасників програми інноваційне мислення, глибоке розуміння реальних бізнес-процесів та основ менеджменту, навички підприємництва і здатність ефективно діяти у глобальному бізнес-середовищі та умовах постійних змін.
Катерина Костецька, доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна