КАФЕДРА ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЗУСТРІЧАЄ АБІТУРІЄНТІВ

З 3 по 7 квітня 2023 року в нашому університеті відбулися дні відкритих дверей.

Тож в ці дні радо відкрили двері для абітурієнтів і кафедра харчових технологій. До нас завітали гості з різних куточків України. Випускники шкіл та коледжів поспілкувалися з викладачами кафедри, які розповіли їм про умови вступу, про переваги та особливості навчання на нашій спеціальності, про можливості закордонного стажування, дуальну освіту, бази навчально-виробничих практик, про студентське життя та дозвілля, майбутнє працевлаштування.

Також для наших гостей було підготовлено дегустацію інноваційними розробками викладачів та студентів кафедри, а сааме хлібобулочними виробами, цукатами та сухофруктами, повідлом, мармеладом та ін.

Задоволені та щасливі майбутні абітурієнти нашого університету дякували за гостинність, цікаву та корисну інформацію, і особливо за смачну дегустацію.

Валерія ЖЕЛЄЗНА, доцент кафедри харчових технологій