ІV ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Інноваційні технології та підвищення ефективності виробництва харчових продуктів» у заочній формі

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі IV Всеукраїнської науково-практичної конференції

«Інноваційні технології та підвищення ефективності виробництва харчових продуктів», яка відбудеться

20 жовтня 2023 року в Уманському національному університеті садівництва

Програмою конференції передбачено роботу наступних секцій:

1. Розвиток технологій харчових виробництв та ресторанного господарства: проблеми, перспективи, ефективність.

2. Сучасні технології зберігання сировини і харчових продуктів.

3. Інноваційні технології харчових продуктів функціонального призначення.

4. Використання харчових добавок у виробництві харчових продуктів.

ПРАВИЛА ПОДАННЯ ТА

ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Загальні вимоги до оформлення тексту:

Наукова праця повинна бути побудована в логічній послідовності, мати складові: назву, прізвище, ініціали і посаду автора, місце роботи.

-  Тези готуються українською, або англійською мовами обсягом 2-3 сторінки.

-  Матеріали повинні бути оформлені в рамках використання програм, які входять до складу програм “Microsoft Officeˮ.

-  Файл статті повинен бути набраний і повністю сформатований у редакторі “Microsoft Word 1997-2003ˮ,  назва файлу повинна містити прізвище першого автора (наприклад, Іванов.doc).

-  Всі матеріали однієї наукової праці надсилаються в окремій папці, на яких вказано назву статті, прізвище першого автора.

-   До тез доповіді додається заявка.

-  Збірник матеріалів конференції буде виданий в електронному вигляді та розміщений на сайті кафедри  харчових технологій Уманського національного університету садівництва

-  Збірник матеріалів отримають усі учасники конференції на вказану у заявці електронну пошту.

Вимоги до оформлення тексту

Всі текстові матеріали набираються однією гарнітурою “Times New Romanˮ, розмір шрифту 14 пунктів, відстань між рядками одинарний інтервал.

Параметри сторінки: розмір стандартний А 4 (210х297 мм), розташування книжне, всі береги по 20 мм. Файл зі статтею подається без нумерації сторінок.

Загальний вигляд тез:

НАЗВА ТЕЗ

(великі напівжирні літери, вирівнювання по центру)

Прізвище автора, ініціали

Науковий ступінь, вчене звання

Місце роботи

Текст тез

(шрифт світлий, вирівнювання по ширині)

(малі напівжирні літери, вирівнювання по центру)

Для участі у роботі конференції необхідно до 19 жовтня 2023 року надіслати заявку (зразок додається) та тези доповіді електронною поштою на адресу оргкомітету:

kafedra_xt@ukr.net

Участь у конференції безкоштовна.   Електронний варіант збірника буде розіслано безкоштовно.

Організаційний комітет буде вдячний, якщо Ви ознайомите з цією інформацією своїх колег, зацікавлених взяти участь у роботі конференції

Адреса оргкомітету:

20305, вул. Інститутська, 1, м. Умань,

Черкаська область, Уманський національний університет садівництва

тел. + 380972372701

е-mail: kafedra_xt@ukr.net