Інформування здобувачів ІI-го курсу (ОС молодший бакалавр) щодо можливості подальшого навчання за обраною спеціальністю 181 Харчові технології!

Задля створення мотиваційних умов для продовження навчання за визначеною освітньо-професійною програмою першого рівня вищої освіти здобувачам випускового курсу початкового (короткий цикл) рівня 08 березня 2023 року  було організовано зустріч із представником приймальної комісії Уманського НУС від інженерно-технологічного факультету ХУДІК Людмилою.

Людмила Миколаївна фахово на зрозуміло проінформувала студентів щодо умов вступу на бакалаврат, правила прийому на навчання, вимоги до вступників та норми вступних випробувань.

Бажаємо студентам добре підготуватися до вступної компанії та вдосконалювати власні технологічні та технічні знання й навички у харчових технологіях і в майбутньому ефективно й професійно їх реалізовувати у професії.

Катерина КОСТЕЦЬКА,

Гарант ОП