ГОЛОС З ВИРОБНИЦТВА

Я студентка 31-т групи Уманського НУС інженерно-технологічного факультету навчаюсь на дуальній освіті, що передбачає перебування на підприємстві, здобуття практики в галузі виробництва продукції харчування та дає змогу розвивати та реалізовувати себе в усіх напрямках. Для мене випала можливість вчитися та працювати на філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика».

Моя робота заключає в собі оцінку якості вирощування птиці та контроль самої продукції, яку потім купує майже кожен в наших магазинах. У процесі роботи виконую поставлені мені задачі, вивчаю досить велике підприємство зсередини, розвиваю в собі відповідальність та комунікацію з людьми.

Можу з впевненістю сказати, що дуальна освіта відкриває багато можливостей для студентів та є важливою в поєднанні навчання та набуття практичних навичок.

Анна МАМАЛИГА студентка 31-т групи,

Ольга ДРОЗД, куратор дуальної освіти