АДЖЕНДА ВОРКШОПІВ «UNI-BIZ BRIDGE» ВІД UGEN З ТЕМОЮ «КОУЧИНГ, МЕНТОРСТВО, НАСТАВНИЦТВО»

Викладачі кафедри харчових технологій прийняли участь в онлайн-проєкті для викладачів від UGEN “Uni-Biz Bridge: коучинг, менторство, наставництво”, який проходив 15-17 травня.

В проєкті прийняти участь провідні компанії України, спікари яких розкрили такі теми:

• ·Deloitte «Підготовка студентів до реальності: soft skills, які допоможуть успішно розпочати карʼєру»;
  • ·SoftServe «Як формувати план саморозвитку та розвитку студента під час навчального курсу»;
  • ·Genesis «Менторство як інструмент взаємодії зі студентами»;
  • ·МХП «SOFT і HARD: Як сформувати план розвитку своїх навичок»;
  • ·ОККО «Формат інтерактивної лекції з застосуванням інструментів менторингу і коучингу»;
  • ·infopulse «Взаємодія та заохочення студентів в процесі навчання. Застосування практик».

Після серії доповідей учасники пройшли тестування по даним темам та отримали сертифікат.

Дякуємо за усім спікерам за змістовні та цікаві доповіді!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, доцент кафедри харчових технологій