19 лютого 2020

Юрченко Анастасія (випускниця 2014 р.)

З 2017 р. старший лаборант на ТОВ «Дистрибуційна компанія Аготех» (м. Умань).

З 2015 р. по 2017 р. технік-лаборант на ТОВ «Дистрибуційна компанія Аготех» (м. Умань)

З 2017 р. старший лаборант на ТОВ «Дистрибуційна компанія Аготех» (м. Умань).

На мою думку, Уманський національний університет садівництва – один із найкращих вищих навчальних закладів. Впродовж навчання на кафедрі технології зберігання і переробки зерна я здобула багато знань, навичок, досвіду які допомогли реалізувати себе як особистість.

Завдяки навчанню ми не тільки отримали знання від професорсько-викладацького складу, а й перш за все ми отримали безцінний досвід працювати в колективі та спілкування один з одним.

Дякую Вам, шановні викладачі за те що передаєте свої здобуті знання нам! Дякую і керівникам дипломних робіт, які супроводжували нас, допомагали та давали нам необхідні поради і довели до захисту. Це найкращий університет з віковим досвідом, який він несе через покоління.