19 лютого 2020

Подолян Марина (випускниця 2015 р.)

З 2016 р. завідувач лабораторією філія ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Елеваторний комплекс» (смт. Шпиків, Вінницька обл.)

З 2015 р. по 2016 р. технік-лаборант філія ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Елеваторний комплекс» (смт. Шпиків, Вінницька обл.)

На кафедрі технології зберігання і переробки зерна Уманського НУС готують всебічно освічених фахівців. Наша спеціальність передбачає вивчення всіх зернопереробних технологій. Такий широкий спектр знань дає можливість працювати і на елеваторі, і на круп’яному, борошномельному, комбікормовому та олійно-екстракційних підприємствах, що значно розширює можливості знайти роботу після закінчення університету і робить майбутніх фахівців особливо цінними для своїх роботодавців.

Хотілося б ще додати, що кафедра технології зберігання і переробки зерна Уманського НУС має висококваліфікований викладацький склад, який завжди підтримував студентів у всіх починаннях та давав гарні знання для майбутньої професійної діяльності. Я дуже вдячна викладачам за вкладену в нас працю і бажаю подальшого процвітання нашому улюбленому університету!!!